Školení a vzdělávací kurzy


Chcesz podnieść kwalifikacje pracowników?

Zapytaj o szkolenia dla kierowców
Szkolenia transportowe

Szkolenia z zakresu czeskiego prawa drogowego zostały przygotowane specjalnie dla małych i dużych firm transportowych i spedycyjnych, np.:

Szkolenia dla kierowcówSzkolenia dla właścicieli firm przewozowych
 zorientowane na informowanie kierowców w ruchu międzynarodowym o przepisach drogowych obowiązujących za granicą
 zorientowane na merytoryczne wsparcie przewoźników przy kontaktach z czeskimi urzędami
WięcejKolejna wysoka kaucja podczas kontroli w CZ?

Zapytaj jak jej uniknąć
Szkolenia międzynarodowe

Szkolenia dwujęzyczne zostały przygotowane specjalnie dla instytucji organizujących spotkania, szkolenia i warsztaty z partnerami zagranicznymi, np.:

Szkolenie dla samorządowcówSzkolenia dla młodzieży
wspólne warsztaty z zakresu strategii współpracy międzynarodowej dla przedstawicieli samorządów, administracji lub instytucji z Republiki Czeskiej i Polski
transgraniczne warsztaty dwujęzyczne dla młodzieży z Republiki Czeskiej i Polski.
WięcejSzkolenia językowe

Szkolenia językowe wykonywane na zamówienie a wśród nich:

animacja językowaintonacja językowa
przygotowana specjalnie dla instytucji organizujących spotkania, szkolenia i warsztaty z partnerami zagranicznymi
przygotowana specjalnie dla osób, które chcą udoskonalić posługiwanie się językiem obcym (soliści, aktorzy, podróżnicy i inni)
WięcejNiektóre z realizowanych przez nas tematów szkoleń


Intonacja językowaSzkolenie dla kierowców w ruchu międzynarodowymZakładanie firmy na terenie Republiki Czeskiej i na Słowacji

Szkolenie dla grupy uczniów z użyciem metod opracowanych przez Czechcontract. Słuchacze poznali brzmienie liter i słówek, dialekty regionalne i nabyli umiejętności korygowania własnego akcentu.Słuchacze poznali przepisy drogowe Republiki Czeskiej, w celu uniknięcia niepotrzebnych mandatów. Nabyli umiejętności rozmowy z czeskimi organami kontrolnymi i zapoznali się z obowiązującymi dokumentami.
Słuchacze zapoznali się z różnicami w przepisach i funkcjonowaniu działalności gospodarczej za granicą. Uzyskali wiedzę na temat pozytywów i negatywów prowadzenia działalności w CZ i SK.Szkolenie dla właścicieli firm transportowychAnimacja językowaSzkolenia międzynarodowe

Słuchacze zapoznali się z przepisami drogowymi Republiki Czeskiej i uzyskali wiedzę na temat dokumentów, odwołań, postępowań w sprawach wykroczeń drogowych.
Słuchacze poprzez zabawę i gry poznają obcy język i z łatwością zaczynają go stosować w poznanym zakresie.
Uczestnicy z różnych krajów, dzięki prowadzącemu władającemu kilkoma językami bardziej aktywnie uczestniczą w szkoleniu w grupie złożonej z uczestników różnej narodowości.

Zapytaj o szkolenia szyte na miarę