Cennik – Standard


Dziękujemy za wybór firmy Czechcontract!

Firma Czechcontract działa na rynku od 2007 roku oferując swoim Klientom najwyższą jakość i stabilne ceny. Firma Czechcontract dzięki kompleksowości usług może zaproponować bardzo dogodne warunki cenowe. Za świadczone usługi wystawiane są faktury VAT. Zostań Klientem Premium

Wielu kontrahentów firmy Czechcontract po otrzymaniu profesjonalnej usługi zdecydowało się na przedłużenie i sformalizowanie współpracy z firmą Czechcontract.


Klient StandardKlient Premium Klient Ultimate
0 % zniżkinawet 30 % zniżkinawet 40 % zniżki
Aby zostać Klientem Standard wystarczy skorzystać z usług świadczonych przez firmę Czechcontract
Niezależnie od wartości zamówienia stajesz się Klientem Standard
Klientom Standard przysługuje prawo do uzyskania statusu klienta Premium i Ultimate
Aby zostać klientem Premium należy zakupić w firmie Czechcontract usługi opiewające na kwotę minimum 20 000 PLN netto
Klient, który w okresie 1 roku dokonał zakupu usług o łącznej wartości 20 000 PLN netto podaje firmie Czechcontract numery faktur wystawione przez firmę Czechcontract poświadczające osiągnięcie wymienionej kwoty
Po weryfikacji zostaje przyznany status Klienta Premium
Aby zostać klientem Ultimate należy podpisać umowę o współpracy z firmą Czechcontract
Wielu naszych Klietów wybrało status Ulimate
Do naszych Klientów Ulimate należą biura tłumaczeń, instytucje, urzędy, szkoły, stowarzyszenia
zamów usługęzgłoś status Klientazapytaj o umowę


Cennik – Standard

Do każdej ceny netto w poniższym cenniku należy doliczyć 23% podatku VAT.

Firma Czechcontract zastrzega sobie prawo do zmiany cennika i poniższych warunków bez wcześniejszego powiadamiania zainteresowanych.*Tłumaczenia pisemne

Poniższe ceny dotyczą tłumaczeń wykonywanych w kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego, niemieckiego, angielskiego na język czeski, polski.

Tłumaczenia pisemne zwykłeTłumaczenie rysunku technicznego
100,00 PLN netto / 1800 znaków100,00 PLN netto / 1800 znaków
Koszt jednej strony tekstu końcowego zawierającej 1800 znaków ze spacjami (decyduje tylko liczba znaków, bez zaokrąglenia do pełnej strony).Za 1800 znaków ze spacjami wytworzonego tekstu z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.
zobacz szczegółyzobacz szczegóły

Tłumaczenia ustne

Poniższe ceny dotyczą tłumaczeń wykonywanych w kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego na język czeski, polski.

Tłumaczenie konsekutywneTłumaczenie konsekutywne
1 081,00 PLN netto / dzień114,00 PLN netto / godzinę
Koszt tłumaczenia ustnego-konsekutywnego w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.Koszt tłumaczenia ustnego-konsekutywnego za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania. Uwaga! Pierwsza godzina liczona jest podwójnie.
zobacz szczegółyzobacz szczegóły

Tłumaczenie symultaniczneTłumaczenie symultaniczne
1 664,00 PLN netto / dzień185,00 PLN netto / godzinę
Koszt tłumaczenia ustnego-symultanicznego w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.Koszt tłumaczenia ustnego-symultanicznego za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania. Uwaga! Pierwsza godzina liczona jest podwójnie.
zobacz szczegółyzobacz szczegóły

Turystyka/pilotowanie


Pilotowanie wycieczek krajowych dla grup turystów z PolskiPilotowanie wycieczek zagranicznych dla grup turystów z Polski, Czech i SłowacjiPilotowanie dwujęzyczne dla grup turystów z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
896,00 PLN netto / dzień1 024,00 PLN netto / dzień1 152,00 PLN netto / dzień
Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki).Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki). Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.Ryczałt za prace powyżej 8 godzin (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce zbiórki). Cena nie zawiera dojazdu i ewentualnych kosztów zakwaterowania pilota.
zobacz szczegółyzobacz szczegółyzobacz szczegóły


„Nasi Klienci najbardziej doceniają naszą terminowość”

Sebastian Faron – właściciel firmy Czechcontract


Międzynarodowe usługi sekretarskie

W kombinacji z języka polskiego, czeskiego, słowackiego, angielskiego, niemieckiego na język czeski, polski.

Porady handloweUsługi sekretarskieRozmowy telefoniczne w języku obcym
143,00 PLN netto / godzinę14,22 PLN netto / szt.14,22 PLN netto / minutę
Wyszukiwanie kontaktów, zestawianie list adresowych, wyszukiwanie informacji dotyczących rynku i kontrahentów, opracowywanie pism, wyszukiwanie przepisów, itp. (za godzinę pracy).Wysyłka faksów, przesyłek pocztowych i pojedynczej wiadomości e-mail (za sztukę – w przypadku wysyłki wielu wiadomości e-mail jednocześnie istnieje możliwość negocjacji ceny)Wykonywanie rozmów zagranicznych w imieniu klienta z telefonów firmy Czechcontract (za minutę rozmowy, w zależności od cennika operatora i kraju docelowego).
zobacz szczegółyzobacz szczegółyzobacz szczegóły

Szkolenia dla przewoźników

Szkolenie transportowe dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającego z zakresu mandatów i kaucji w CzechachSzkolenie transportowe dla kierowców w ruchu międzynarodowym z zakresu przepisów drogowych i mandatów w Czechach
1 422,00 PLN netto / dzień427,00 PLN netto / osobę
Koszt przygotowania i przeprowadzenia 3,5 godzinnego szkolenia dla zorganizowanej grupy do 20 osób złożonej z właścicieli i pionu zarządzającego firm transportowych i spedycyjnych.Koszt przygotowania i przeprowadzenia 3,5 godzinnego szkolenia dla kierowców firm transportowych i spedycyjnych, słuchaczy szkół nauki jazdy i innych zorganizowanych grup kierowców składających się z minimum 5 osób.
zobacz szczegółyzobacz szczegóły

Szkolenia językowe


Szkolenie dwujęzyczne – Animacja językowa dla grup z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i SłowacjiSzkolenie dwujęzyczne Intonacja językowa dla osób z Republiki Czeskiej i Polski lub Polski i Słowacji
157,00 PLN netto / godzinę114,00 PLN netto / godzinę
Przygotowanie i przeprowadzenie wyjątkowo popularnej dwujęzycznej animacji językowej z wykorzystaniem materiałów opracowanych przez animatora.Przygotowanie i przeprowadzenie indywidualnego szkolenia z intonacji językowej.
zobacz szczegółyzobacz szczegóły

Kultura

Koncerty zespołów zagranicznychDwujęzyczna konferansjerka prowadzenie lub tłumaczenie prowadzącego podczas występów zespołów z Czech, Polski, SłowacjiDwujęzyczna konferansjerka prowadzenie lub tłumaczenie prowadzącego podczas występów zespołów z Czech, Polski, Słowacji
od 4 000 PLN netto / występ157,00 PLN netto / godzinę1 280,00 PLN netto / dzień
Występ zespołu muzycznego, z którym współpracuje firma Czechcontract, w tym koszt dojazdu i ewentualnego zakwaterowania muzyków, koszt obsługi technicznej oraz wynagrodzenie konferującego tłumacza. W zależności od ilości członków zespołu, rodzaju granej muzyki i długości wystąpienia wynagrodzenie zespołu może się zmienić.Koszt prowadzenia występu z jednoczesnym tłumaczeniem ustnym-konsekutywnym za godzinę tłumaczenia (licząc od chwili stawienia się tłumacza/konferansjera w wyznaczonym miejscu i czasie). Cena tłumaczenia nie zawiera kosztów dojazdu na miejsce spotkania oraz zakwaterowania.Koszt prowadzenia występu z jednoczesnym tłumaczeniem ustnym-konsekutywnym w przypadku zaangażowania tłumacza na dłużej niż 8 godzin, koszt tłumaczeń wyliczany jest według ryczałtu (licząc wraz z czasem poświęconym na dojazd na miejsce tłumaczeń) bez kosztów dojazdu i zakwaterowania.
zobacz szczegółyzobacz szczegółyzobacz szczegóły

Handel

Zamieszczanie ogłoszeń na stronie internetowej Czechcontract w dziale ogłoszeniaPodstrona reklamowa na stronie internetowej Czechcontract w dziale ogłoszenia
1,00 / szt.462,00 PLN netto / rok
Zamieszczenie wzmianki o firmie (do 500 znaków) na stronie internetowej Czechcontract w dziale handel/ogłoszenia.Utworzenie i zamieszczenie na serwerze odrębnej podstrony w dziale handel z odpłatnie tłumaczoną ofertą zawierającą opis działalności i odpowiednie zdjęcia.
zobacz szczegóły


Dowiedz się więcej o firmie

Firma Czechcontract powstała w 2007 roku jako firma tłumaczeniowo-doradcza zorientowana na rynek czeski, a jej celem było łączenie sąsiadów.
Z czasem powstały kolejne działy zajmujące się różnymi zagadnieniami i łączące ludzi z całego świata.

Historia firmy*Cennik - Standard obowiązuje od dnia 01.01.2024 r. 
Firma Czechcontract zastrzega sobie prawo do zmiany Cennika - Standard i warunków w nim opisanych bez wcześniejszego powiadamiania wszystkich zainteresowanych.
Powyższa oferta cenowa ma charakter informacyjny, jest zaproszeniem do negocjacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.