Turystyka


Odkryj sekrety świata z Czechcontract


Oferta turystyczna firmy Czechcontract jest skierowana do instytucji organizujących spotkania, szkolenia i warsztaty z partnerami zagranicznymi i polega na dwujęzycznym pilotowaniu wycieczek i wyjazdów grupowych lub indywidualnych
Nasi obeznani w świecie piloci chętnie dzielą się pasją podróżowania a znajomość języków podnosi ich kompetencje

Sebastian Faron – właściciel firmy CzechcontractObsługujemy następujące wycieczki i grupy:
Turystyka biznesowa

Czechcontract odnotowuje stale wzrastające zainteresowanie turystyką biznesową, oferując współorganizację wyjazdów pracowników firmy lub instytucji w celu podjęcia rozmów biznesowych w wybranym regionie świata.
Turystyka wielojęzyczna

Firma współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego z Czech i Polski, stowarzyszeniami, zrzeszeniami gmin i organizacji, grupami nieformalnymi, klubami sportowymi, przedszkolami, szkołami podstawowymi i średnimi, uczelniami oraz innymi instytucjami posiadającymi partnerów za granicą.

Wycieczki pilotuje licencjonowany pilot wycieczek firmy Czechcontract, który oprócz umiejętności pilotowania grup mieszanych narodowościowo na terenie Republiki Czeskiej i Polski i innych państw Europy, jest specjalistą od Afryki.
Turystyka krajowa

Firma Czechcontract, oprócz pilotowania standardowo zamawianych i zaplanowanych przez klientów wycieczek, specjalizuje się w obsłudze wyjazdów tematycznych.
Turystyka zagraniczna

Wielu organizatorów turystyki powiela standardowe programy wycieczek i miejsc koniecznych do zwiedzenia w danym miejscu a jednocześnie skraca czas wycieczek. Firma Czechcontract proponuje nie tylko dostosowanie programu do specyficznych warunków terenu i czasu potrzebnego na przemieszczenie grupy, ale także oferuje nowe programy wycieczek nie dostępnych dotąd w ofertach biur podróży. Dlatego też chętnie podejmujemy się pilotowania wycieczek jednakże zastrzegamy sobie możliwość konsultacji programu wycieczki lub proponujemy autorskie programy pilota dostosowane do realiów.
Odkryj sekrety świata z Czechcontract

Oferta turystyczna firmy Czechcontract bazuje na latach doświadczeń, wielu podróżach, godzinach w autobusach, milach w samolotach i kilometrach w samochodzie