Historia firmy Czechcontract

Od wejścia na rynek w 2007 r. zadowolenie Klientów było naszym celem.

Sebastian Faron – właściciel

NASZA MISJA

Firma Czechcontract wspiera językowo swoich klientów operujących na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności na rynkach: czeskim, słowackim i brytyjskim. Firma koncentruje się na wsparciu językowym i doradczym dla przedsiębiorców, instytucji oraz organizacji pozarządowych. Wieloletnie doświadczenia w biznesowych kontaktach międzynarodowych wpływają na jakość świadczonych usług, a prowadzenie klienta od nawiązania kontaktu poprzez rozmowy handlowe, zawarcie umowy do utrzymania kontaktu z kontrahentem po zakończeniu transakcji, nadaje naszym usługom szczególny charakter wśród pozostałych tego typu działalności.

Podejmij współpracę

Historia firmy


2007

Powstanie działalności w oparciu o tłumaczenia ustne i pisemne.


2008

Rozbudowa działu Międzynarodowych Usług Kancelaryjnych o usługi związane z dostosowywaniem pism do wymogów czeskiej korespondencji urzędowej.


2009

Nawiązanie współpracy z czeskim dystrybutorem materacy i wzmocnienie działu Handel.


Firma Czechcontract swoją działalnością znosi bariery językowe utrudniające przedsiębiorcom rozeznanie na nowym rynku. Jest to wyjątkowo przydatne zwłaszcza w pierwszym latach procesu wchodzenia na obcy rynek.

SEBASTIAN FARON – WŁAŚCICIEL

2010

Powstanie działu turystyka i oferty wycieczek dwujęzycznych.


2011

Wprowadzenie cieszącej się od początku dużym zainteresowaniem oferty animacji językowej.


2012

Powstanie działu szkoleń z ofertą dla firm transportowych szukających wsparcia w sprawach czeskich i słowackich kaucji i mandatów.


2013

Wprowadzenie autorskiego firmowego systemu zarządzania rozrastającą się firmą.


2014

Nawiązanie współpracy z zespołami czeskimi i powstanie działu kultura oferującego koncerty czeskich zespołów.


2015

Wzbogacenie działu turystyka ofertą wyjazdów zagranicznych, do takich krajów jak Hiszpania, Portugalia.


2016

Wzbogacenie działu turystyka ofertą pilotowania wyjazdów na kontynent afrykański, do takich krajów jak Tunezja, Tanzania, Kenya.


Dzięki znajomości lokalnych układów, dobremu rozeznaniu w środowisku przedsiębiorców, wieloletnim doświadczeniom w kontaktach z administracją publiczną firma Czechcontract jest w stanie zaoferować dopasowane do potrzeb klienta usługi na najwyższym poziomie.

SEBASTIAN FARON – WŁAŚCICIEL
Wejdź na nowy rynek

2017

Umocnienie pozycji firmy Czechcontract na rynku tłumaczeń pisemnych poprzez zakup nowego oprogramowania do wspierania procesu tłumaczeń, wraz z wprowadzeniem dodatkowych mechanizmów kontroli jakości wykonywanych tłumaczeń.


2018

Wzmocnienie pozycji firmy Czechcontract jako źródła rzetelnej informacji w sprawach czeskich przepisów drogowych.


Poprzez swoją aktywność w kraju i zagranicą firma Czechcontract jest w stanie reagować na pojawiające się zmiany w przepisach prawnych danego kraju i informować o tym zainteresowanych przedsiębiorców.

SEBASTIAN FARON – WŁAŚCICIEL

2019

Całkowity rebranding, wykreowanie nowego logotypu oraz nowej strony internetowej połączonej z blogiem na tematy językowe i podróżnicze.


2020

Nawiązanie współpracy z touroperatorem z Zanzibaru i jego wsparcie promocyjne na rynku polskim, czeskim, niemieckim i austriackim.


2021

Zmiany wprowadzone w 2019 roku okazały się pomocne w czasie pandemii, kiedy konieczne było informowanie o aktualnych ograniczeniach wjazdu na teren Republiki Czeskiej.
Społeczna odpowiedzialność firmy

W ramach politiky CSR firma Czechcontract uwzględnia interesy społeczne i ochronę środowiska.

W ramach tej strategii firma Czechcontract w miarę swoich możliwości stara się umieszczać na ulotkach i materiałach promocyjnych specjalnie w tym celu opracowany przez firmę Czechcontract znak o treści:


„Nie wyrzucaj przekaż dalej”

który wyróżnia materiały promocyjne naszej firmy od innych tego typu materiałów.

Dla wszystkich Klientów akceptujących przyjazne dla środowiska elektroniczne dokumenty wysyłamy je wyłącznie pocztą elektroniczną.
Wszelkie tusze do drukarek, baterie i inne biurowe materiały eksploatacyjne są segregowane i usuwane jedynie do oznaczonych pojemników.

Zapytaj o współpracę