Intonacja językowa


Na czym polega Intonacja językowa?


Intonacja językowa to wyjątkowo innowacyjna, opracowana przez firmę Czechcontract metoda nauki poprawnej intonacji i akcentowania w obcym języku bez konieczności długiego studiowania i nauki języka obcego.


W zależności od indywidualnych zdolności specjalista językowy firmy Czechcontract może w okresie zaledwie trzech miesięcy uelastycznić przyzwyczajony do wypowiadania się w języku polskim narząd mowy i przystosować go do wypowiadanie się w obcym języku.Uczymy języka z pasją!

„Znajomość języka rozumiemy jako istnienie całym sobą w innej rzeczywistości, dlatego z taką energią dzielimy się tymi wrażeniami i staramy się, aby inni też to poczuli.”

Sebastian Faron – właściciel firmy Czechcontract Intonacja językowa może stanowić:

  • rozwiązanie dla aktorów teatralnych planujących spektakle za granicą
  • rozwiązanie dla aktorów filmowych pracujących dla zagranicznej ekipy filmowej
  • uzupełnienie nauki języka dla uczniów
  • polepszenie wiarygodności wystąpień publicznych

Dla osób profesjonalnie zajmujących się śpiewaniem, chcących udoskonalić swój warsztat, firma Czechcontract zapewnia komfort indywidualnych ćwiczeń w dyskretnej atmosferze.
Realizacja zamówień

Kiedy i dla kogo?Co i jak?W jaki sposób?
Usługa przeznaczona jest dla osób zajmujących się zawodowo śpiewaniem, aktorów i prezenterów lub amatorów, którzy chcą jedynie dobrze wypaść na Karaoke u znajomych bezbłędnie wykonując utwory w obcym języku. Terminy są uzgadniane w zależności od potrzeb zamawiającego.W zależności od potrzeb do nauki wykorzystywany jest język czeski, który pozbawi natrętnego akcentowania na końcówkę wyrazu, język niemiecki, który zostanie wykorzystany do pracy nad intensywnością głosu, język hiszpański, który pozwoli na uwolnienie mięśni języka, po różne akcenty języka angielskiego, które umożliwią naukę przemieszczania spółgłosek w jamie ustnej. Do udziału w szkoleniu nie jest wymagana znajomość żadnego z wymienionych języków.W umówionym terminie na wskazane miejsce przyjeżdża specjalista językowy z firmy Czechcontract i przeprowadza naukę poprawnej intonacji i akcentowania w obcym języku. Najlepsze efekty ćwiczenia z intonacji językowej przynoszą, kiedy specjalista językowy pracuje tylko z jedną osobą na raz.Chcesz dobrze wypaść na scenie mówiąc w języku obcym; możliwe, że nie zdasz do następnej klasy z powodu złej oceny z języka obcego? Napisz