Szkolenie dla kierowców w ruchu międzynarodowym
Prawdziwą satysfakcję odczuwamy, kiedy naszym Klientom uda się skrócić o połowę czas odebrania uprawnień do prowadzenia pojazdów na terenie Czech.

Sebastian Faron – właściciel firmy CzechcontractNie tylko kierowcy ciężarówek są kontrolowani.

Szkolenie przeznaczone jest dla kierowców firm transportowych, kierowców autobusowych i zainteresowanych przepisami ruchu kierowców indywidualnych lub słuchaczy kursów kierowców.
Czy możliwy jest zwrot kaucji zapłaconej w Republice Czeskiej?

Szkolenie przygotowuje kierowców do zapobiegania wykroczeniom, zaznajamia z przepisami drogowymi w Republice Czeskiej, uczy rozmowy ze służbami kontrolnymi i tym samym umożliwia zaoszczędzenie firmie transportowej nawet 10.000,00 PLN na każdej zapłaconej w Republice Czeskiej karze.
Czeska kaucja to nawet 100 tys. CZK

Każdego roku na terenie Republiki Czeskiej wykonuje się około 200 tys. kontroli drogowych. W trakcie kontroli wielu kierowców otrzymuje dotkliwe dla rodzinnego budżetu mandaty a nakładane na ich firmy kaucje w wysokości od 10 do 100 tys. Koron Czeskich mogą zakończyć się zwolnieniem kierowcy z pracy.


Szkolenie dla kierowców może stanowić znakomite uzupełnienie szkolenia dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającego
Realizacja zamówień

Kiedy i dla kogo?Co i jak?W jaki sposób?
Szkolenia są organizowane na zamówienie firm transportowych i spedycyjnych, szkół nauki jazdy, dla zorganizowanych grup kierowców.Po umówionym terminie na wskazane miejsce przyjeżdża doświadczony w prowadzeniu szkoleń właściciel firmy Czechcontract i przeprowadza szkolenie korzystając z własnego sprzętu szkoleniowego. Jedno szkolenie zamyka się w czasie 3,5 godziny.Po stronie zamawiającego pozostaje jedynie organizacja sali i zaproszenie uczestników. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje stosowne zaświadczenie.Chcesz uniknąć czeskich mandatów? Napisz