Szkolenie dla właścicieli firm transportowych i pionu zarządzającego
Prawdziwą satysfakcję odczuwamy, kiedy kaucja zapłacona w Czechach jest zwracana naszym Klientom.

Sebastian Faron – właściciel firmy CzechcontractNie tylko kierowcy ciężarówek są kontrolowani.

Szkolenie przeznaczone jest dla właścicieli firm transportowych, pracowników nadzorujących międzynarodowy transport towarów, przewoźników autobusowych.
Czy możliwy jest zwrot kaucji zapłaconej w Republice Czeskiej?

Szkolenie prezentuje możliwości odwoływania się od nałożonych kar, przygotowuje firmy do zapobiegania wykroczeniom i tym samym umożliwia zaoszczędzenie nawet do 15.000,00 PLN na każdej wpłaconej w Republice Czeskiej kaucji.
Czeska kaucja to nawet 100 tys. CZK

Każdego roku na terenie Republiki Czeskiej wykonuje się około 200 tys. kontroli drogowych. Oprócz kar dla kierowców, polskie firmy otrzymują kary w wysokości nawet 100 tys. Koron Czeskich, co w przeliczeniu na złotówki daje 17.500 PLN.


Szkolenie dla właścicieli firm transportowych może stanowić znakomite uzupełnienie szkolenia dla kierowców w ruchu międzynarodowym
Realizacja zamówień

Kiedy i dla kogo?Co i jak?W jaki sposób?
Szkolenia są organizowane na zamówienie firm transportowych i spedycyjnych.Po umówionym terminie na wskazane miejsce przyjeżdża doświadczony w prowadzeniu szkoleń właściciel firmy Czechcontract i przeprowadza szkolenie korzystając z własnego sprzętu szkoleniowego. Jedno szkolenie zamyka się w czasie 3,5 godziny.Po stronie zamawiającego pozostaje jedynie organizacja sali i zaproszenie uczestników. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje stosowne zaświadczenie.Chcesz uniknąć czeskich kaucji? Zamów szkolenie